Κ18: Φοίνικας – Ηρακλής 0-1

Πέμπτη νίκη σε οκτώ αγώνες στη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος Κ18 της ΕΠΣΑ (10ος όμιλος) για τον Ηρακλή που επικράτησε του αντίστοιχου συγκροτήματος του Φοίνικα, με σκορ 0-1, στο κεντρικό γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας.

Το νικητήριο γκολ σημείωσε ο Πετρόχειλος με τη συμπλήρωση του πρώτου δεκαλέπτου στην επανάληψη, ενώ στο πρώτο ημίχρονο ακυρώθηκαν ένα γκολ για κάθε ομάδα, με έγκαιρες υποδείξεις οφσάιντ.

Σκόρερς: – / 50′ Πετρόχειλος.

Διαιτητής: Μαραθωνίτης. Βοηθοί: Τζίβρας, Γεωργιτσόπουλος.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ: Κακουριώτης, Λαμπρόπουλος, Δρέσιος, Κολοβός, Γιώτης Φ., Τριαντάφυλλος, Σκόδρας, Κουρουμπλής, Πατέλης, Δέλγας, Χαραλάμπους (Κύρτσιος, Γέροντας, Ιωαννίδης).

ΗΡΑΚΛΗΣ: Κωνσταντόπουλος, Ζενέτος, Μουντζουγιάννης, Οικονομάκος, Ζησιμόπουλος, Σακαι, Δασκαλόπουλος, Τερμπατσής, Νατσάκος, Κυριάκος, Πετρόχειλος (Μπερνασκόνης, Φράγκος Α., Χρυσανθόπουλος, Δαουλας).