Κ12: Ειρήνη Πετρ. – Αγ. Ανάργυροι 3-1

Με νίκη επί του αντίστοιχου συγκροτήματος των Αγίων Αναργύρων (3-1) και απολογισμό 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες, ολοκλήρωσε τον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος Κ12, η Ειρήνη Πετρούπολης.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Σταύρου Μισαηλίδη ήταν καλύτερο σύνολο στον αγωνιστικό χώρο του Πετρούπολης Β’, έκλεισαν το πρώτο ημίχρονο με σκορ 2-1 και διαμόρφωσαν το τελικό 3-1 στα μέσα της επανάληψης, έχοντας μία ακόμη ευκαιρία (κεφαλιά της Παπαντωνίου στο οριζόντιο δοκάρι) στο φινάλε.

Σκόρερς: 2′, 34′ Φώτης, 6′ Παπαντωνίου / 15′ Πεπονούλας.

Διαιτητής: Αναστασόπουλος.

ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ.: Κουτσούπης, Φώτης, Ζουγανέλης, Ποθητός, Καραγιάννης, Πότση, Χρηστάκος, Παπαντωνίου, Παππάς (Καραχάλιος Σ., Μαρκέτος).

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ: Μανης, Σαράντης, Πουλακίδας, Πεπονούλας, Μπιλερης, Πλαβούκος, Πούλος, Σοφιανός, Κούτλας (Χρυσάνθης, Κολώνιας, Μανίκας).