Κ16: Ηρακλής – Κοψαχείλα 5-0

Αγώνας που δεν επιδέχεται ιδιαίτερες αναφορές η αναμέτρηση των Κ16, Ηρακλή Περιστερίου και Κοψαχείλας, όχι τόσο λόγω του σκορ (5-0), όσο κυρίως γιατί οι φιλοξενούμενοι ξεκίνησαν το παιχνίδι με μόλις 9 παίκτες και πριν συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο ήταν πίσω στο σκορ με τέσσερα τέρματα.

Με τόσους ολοκλήρωσε το 70λεπτο και ο Ηρακλής, αφού εκτός του τραυματισμού του Λέτσκα (με την έναρξη του β’ μέρους και ολοκληρωμένες τις αλλαγές, χτύπησε στον αριστερό καρπό και μετέβη σε νοσοκομείο με ορθοπεδική κάλυψη), αποσύρθηκε και ο Μαγκίτσας.

Σκόρερς: 2′ Καλός, 4′, 45′ Μαγκίτσας, 6′, 9′ Χριστοδούλου / –

Διαιτητής: Γαλαριώτης.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Καρπαθάκης, Σιταράς, Μηλιάς, Χρηστίδης, Ζάρκαλης, Κουκλοτίδης, Καγιάννης, Ζαχαρίας, Χριστοδούλου, Μαγκίτσας, Καλός (Κομπορόζος, Γκρίελας, Λέτσκα).

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ: Μπάος, Μπερντενης, Λιαδης, Ιμπριξής, Ασαριώτης, Πέππας, Φύτρος, Βαρβαρέσος, Γιανναρος.