Κ17: Χαϊδάρι – ΑΕ Περιστερίου 3-2

Στο μοιρασμένο πρώτο μέρος, προηγήθηκε η Ένωση, το ανέτρεψε το Χαϊδάρι και οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια ισόπαλες με σκορ 2-2.

Στην επανάληψη, καλύτεροι και ουσιαστικότεροι οι γηπεδούχοι πέτυχαν ένα μόνο γκολ, λίγο πριν το τελευταίο δεκάλεπτο, αλλά αποδείχθηκε αρκετό για να τους δώσει τη νίκη και το τρίποντο για τον 1ο όμιλο στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ.

Σκόρερς: Λαμπρίδης (2), Φακατσέλης / Αντωνόπουλος, Μεγαλοοικονόμου.

Διαιτητής: Δημοβασίλης.

ΧΑΪΔΑΡΙ: Βεργετης, Χαλαρης Μ., Ζουλουμης, Κουρακος, Γιαννοπουλος, Κούκος, Λαμπρίδης, Χάλαρης Θ., Ατσαλης, Φακατσέλης, Σιγαλος (Παπαλαμπρόπουλος, Θορια, Νάστος, Μενδρής, Ηλιόπουλος).

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Κουτσούπης, Καραμανης, Καραγιάννης Π., Καναβάς, Αθανασιάδης, Χατζηβασιλείου, Γκορος, Ποθητός, Αντωνόπουλος, Καραχάλιος, Μεγαλοοικονόμου (Σταθής, Καραγιάννης Ι., Κιοσσα).