Κ17: Ήφαιστος – Φοίνικας 7-0

Με το σκορ ημιχρόνου διαμορφωμένο ήδη στο 3-0 δεν αμφισβητήθηκε η ανωτερότητα των γηπεδούχων στην αναμέτρηση των Κ17, Ηφαίστου και Φοίνικα.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Αργύρη Πούλου πρόσθεσαν άλλα τέσσερα γκολ στο ενεργητικό τους στην επανάληψη, με τους φιλοξενούμενους να μην προβάλλουν αξιώσεις στερούμενοι και εναλλακτικών λύσεων στον πάγκο.

Σκόρερς: Τσέλιος (2), Βασιλειάδης, Χριστόπουλος, Παπανδρεάδης, Φαράκλας, Μπουκάκης / –

Διαιτητής: Νάτσιος. Βοηθοί: Κλιάφας, Βασιλείου.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ: Κατσαρέας, Παππάς, Βίτσας, Γκέρτσο, Βαπορίδης, Φαράκλας, Ζαΐμης, Παπανδρεάδης, Τσαπάρας, Γκέρος Ν., Μπουκάκης (Ξένος, Δαμιανίδης, Αγγελόπουλος, Ρήγας, Τριχαντήρας, Χριστόπουλος, Βασιλειάδης, Τσέλιος).

ΦΟΙΝΙΚΑΣ: Σταυρόπουλος, Κοκκώνης, Zefi, Καραμέτος, Φαρμάκης, Μαζαρος, Παπαπαναγιώτου, Ανδριανάκος, Νασίμποβ, Ξαγοράρης, Γιαννης (Αποστόλου, Κούκε).