Κ13: Απόλλων Χαλ. – Ήφαιστος 2-3

Διπλό” στο γήπεδο Κάτω Χαλανδρίου επί του πρωτοπόρου Απόλλωνα για την Κ13 του Ηφαίστου, με σκορ 2-3.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Θόδωρου Κωνστάντη μπήκαν πολύ δυνατά στην αναμέτρηση, παίρνοντας προβάδισμα δύο τερμάτων, με τους γηπεδούχους να ανακάμπτουν πριν οι δύο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων και να φέρνουν το παιχνίδι στα ίσα.

Δεν έγινε όμως το ίδιο και στην επανάληψη, όπου οι φιλοξενούμενοι ξαναμπήκαν μπροστά στο σκορ με 2-3 και το κράτησαν μέχρι το τελευταίο σφύριγμα της διαιτητή.

Σκόρερς: Μαυρομαρας (2) / Καυκάς, Τασίδης, Κατσώνης.

Διαιτητής: Πρασσά

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Σαρρής, Βερυγάκης, Πέτσας, Κοτσίρη, Μπουργάνης, Βερυκοκάκης, Μαυρομαρας, Μασαράκης, Νταλάκας, Χαροκόπος, Τσουφλος, (Αμπατζής, Duli).

ΗΦΑΙΣΤΟΣ: Πέτρου, Κριτής, Γατούδης, Καυκάς, Ζουρούδης, Τασίδης, Τσαπάρας, Ογκουάλα, Γαλαίος, Κατσώνης, Ξένος (Αρώνης, Καβούρης, Καντζιλιέρης).