ΑνακοινώσειςΤελευταία Νέα
Στις 17/6 η αποχαιρετιστήρια γιορτή στη Χωράφα
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2022/05/Chorafagiorti2022C-773x380.jpg)
Στις 17 Ιουνίου, ημέρα Δευτέρα, θα πραγματοποιηθεί στο κεντρικό γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας, η καθιερωμένη γιορτή του Δήμου Περιστερίου για να αποχαιρετήσουμε την ποδοσφαιρική αγωνιστική περίοδο 2023-’24.
Το παρών θα δώσουν όλες οι ομάδες που συμμετείχαν στις σχετικές διοργανώσεις και θα δοθούν αναμνηστική κύπελλα, όπως επίσης και μετάλλια για τους νεαρούς αθλητές.
Ώρα προσέλευσης 7 το απόγευμα