Κ13(SL): Μία νίκη, μία ήττα για Ανθούπολη

Μία νίκη και μία ήττα γνώρισαν τα δύο τμήματα της Κ13 της Ανθούπολης που συμμετέχουν στο πλαίσιο του τουρνουά Soccerlink, αμφότερα εκτός έδρας.

Το Σάββατο, οι περιστεριώτες επικράτησαν του αντίστοιχου συγκροτήματος της Ένωσης Πετρούπολης με σκορ 1-4 στο γήπεδο Πετρούπολης Γ’ και σκόρερς τους Μουρελάτο (2), Ρουμανη και Γιαννακη (0-1 σκορ ημιχρόνου).

Έπαιξαν οι: Νικηφόρου, Κομματάς, Σωτηρούδης, Ζακόπουλος, Γκαμήλης, Αγγελάτος, Μουρελάτος, Ρουμανης, Πριοβολος, Μπορας, Φραντζης, Μακρής, Κούτρας, Γιαννάκης.

Την Κυριακή, φιλοξενήθηκαν στο Αθλητικό Κέντρο Χαϊδαρίου από τον τοπικό Θρίαμβο και ηττήθηακν με σκορ 2-0 από το πρώτο ημίχρονο.

Αγωνίστηκαν οι Λαζάρου, Γιαννάκης, Μουρελάτος, Δήμος, Μακρής, Μπιλιος, Μιχαλόπουλος, Σαρακινης, Σωτηράκης, Πρέκας Β., Πρέκας Μ., Τσαφαρας, Πρέκας Δ., Βελέσκο, Αγγελάτος.